Teslimat ve İade Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi’den – Cuma’ya) içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Teslimat adresinin Ali İhsan Çınaroğlu – deepgarage’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram, resmi tatil ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünleri ntamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

deepgarage.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Satışa sunduğumuz ürünler stoklarımızda olan ürünlerdir. Ürünün stoklarındaki bir hatadan kaynaklanan sebep ile alıcıya ürün gönderilememesi durumunda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürünün en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Bu süre içerisinde ürün tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. İade prosedürü mesafeli satış sözleşmesinde mevcuttur.

Garanti Koşulları
Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.